GRUPA WEB-COM
ul.Tęczowa 2 b 43-340 Kozy

Dlaczego nasz system do zarządzania sprzedażą?

Sprawdź opinie Klientów ErpBox i dołącz do grona zadowolonych sprzedawców!

K&K INVESTMENT

ErpBox to system do zarządzania sprzedażą internetową, który pozwala zaoszczędzić czas i równocześnie otwiera nowe drogi rozwoju w dziedzinie e-handlu. To rozwiązanie przemyślane i intuicyjne, dlatego nawet przy tak dużej ilości oferowanych możliwości, nadal pozostaje łatwym w obsłudze wsparciem w codziennych obowiązkach. Nieocenioną rolę pełni również niezmiennie gotowy do pomocy Dział Obsługi Klienta.

Zoo-Imperium sp. z o.o.

Po wielu miesiącach użytkowania systemu możemy bez wahania uznać, iż możliwości, jakie ErpBox zapewnia w obsłudze zamówień są nieocenioną pomocą. Zgodnie z obietnicą - platforma pozwala sprawniej zarządzać sprzedażą, pozwala zaoszczędzić sporo czasu, a w razie jakichkolwiek zapytań – zespół obsługi klienta chętnie udziela wsparcia.

Vision Store Distribution LTD

System ErpBox to kompleksowa pomoc dla sprzedawców internetowych nastawionych na rozwój, którzy nie chcą tracić czasu na możliwe do zautomatyzowania procesy obsługi zamówień. Jako przedsiębiorca szukałem właśnie takiego rozwiązania i nie zawiodłem się. Cenię zarówno możliwości samej platformy, jak również profesjonale biuro obsługi klienta, które zawsze jest gotowe do pomocy.

P.P.H. HENKO

ErpBox jest systemem nieskomplikowanym w obsłudze, a równocześnie pozwalającym na zarządzanie z jednego miejsca całym procesem sprzedażowym. Prostota, intuicyjność, wygoda tego narzędzia zasługują na mocną rekomendację, a możliwości rozwoju, jakie zapewnia – motywują do poszerzenia sprzedaży o kolejne kanały.

JANTECH

Od początku korzystania z ErpBox system zaskoczył mnie swoją funkcjonalnością i możliwościami, a specjaliści czuwający nad jego obsługą - pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, z jakim podchodzą do klienta i reagują na jego potrzeby.

PPHU BRYŁKO

System ErpBox to narzędzie, które wprowadza w świat nowych możliwości eHandlu. Zaskakuje funkcjonalnością i intuicyjnością, a specjaliści czuwający nad jego obsługą nie tylko wciąż rozwijają możliwości platformy, ale też z ochotą udzielają wsparcia technicznego.

TARGET

Odkąd zacząłem korzystać z ErpBox moja sprzedaż online stała się o wiele prostsza. Zaoszczędziłem wiele czasu, dzięki temu moja sprzedaż wzrosła. Z czystym sercem polecam ErpBox i obsługę, ponieważ zawsze stają na wysokości zadania.