GRUPA WEB-COM
ul.Tęczowa 2 b 43-340 Kozy

Dlaczego nasz system do zarządzania sprzedażą?

Sprawdź opinie Klientów ErpBox i dołącz do grona zadowolonych sprzedawców!

SPORTMASTER s.c.

Z systemu ErpBox korzystamy już blisko dwa lata – przez cały ten czas automatyzacja, którą zapewnia, pozwoliła nam jeszcze bardziej usprawnić pracę oraz zaoszczędzić mnóstwo czasu na obsłudze zamówień składanych za pośrednictwem e-sklepu, jak i Allegro. Sam sklep również powstał we współpracy z zespołem ErpBox i spełnia wzorowo swoją rolę.

K&K INVESTMENT

ErpBox to system do zarządzania sprzedażą internetową, który pozwala zaoszczędzić czas i równocześnie otwiera nowe drogi rozwoju w dziedzinie e-handlu. To rozwiązanie przemyślane i intuicyjne, dlatego nawet przy tak dużej ilości oferowanych możliwości, nadal pozostaje łatwym w obsłudze wsparciem w codziennych obowiązkach. Nieocenioną rolę pełni również niezmiennie gotowy do pomocy Dział Obsługi Klienta.

Zoo-Imperium sp. z o.o.

Po wielu miesiącach użytkowania systemu możemy bez wahania uznać, iż możliwości, jakie ErpBox zapewnia w obsłudze zamówień są nieocenioną pomocą. Zgodnie z obietnicą - platforma pozwala sprawniej zarządzać sprzedażą, pozwala zaoszczędzić sporo czasu, a w razie jakichkolwiek zapytań – zespół obsługi klienta chętnie udziela wsparcia.

P.P.H. HENKO

ErpBox jest systemem nieskomplikowanym w obsłudze, a równocześnie pozwalającym na zarządzanie z jednego miejsca całym procesem sprzedażowym. Prostota, intuicyjność, wygoda tego narzędzia zasługują na mocną rekomendację, a możliwości rozwoju, jakie zapewnia – motywują do poszerzenia sprzedaży o kolejne kanały.

JANTECH

Od początku korzystania z ErpBox system zaskoczył mnie swoją funkcjonalnością i możliwościami, a specjaliści czuwający nad jego obsługą - pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, z jakim podchodzą do klienta i reagują na jego potrzeby.

PPHU BRYŁKO

System ErpBox to narzędzie, które wprowadza w świat nowych możliwości eHandlu. Zaskakuje funkcjonalnością i intuicyjnością, a specjaliści czuwający nad jego obsługą nie tylko wciąż rozwijają możliwości platformy, ale też z ochotą udzielają wsparcia technicznego.

TARGET

Odkąd zacząłem korzystać z ErpBox moja sprzedaż online stała się o wiele prostsza. Zaoszczędziłem wiele czasu, dzięki temu moja sprzedaż wzrosła. Z czystym sercem polecam ErpBox i obsługę, ponieważ zawsze stają na wysokości zadania.