GRUPA WEB-COM
ul.Tęczowa 2 b 43-340 Kozy

Napisali o nas

Biznes World
To rodzaj oprogramowania, które zabiera z barków właściciela sklepu i koordynatora sprzedaży wiele niepotrzebnych ciężarów.
Portal medialny
ErpBox to rozwiązanie na miarę XXI wieku – kompleksowo pochodzi do tematu efektywnej obsługi sklepu w dynamicznej branży eCommerce.
E-biznes
Obsługa z udziałem tej platformy jest szybka, wygodna i bezpieczna – do czego przyczyniają się jej wielorakie możliwości.
Finansinfo
Platforma ErpBox jawi się jako rewolucyjne rozwiązanie, znacząco ułatwiające podejmowanie śmiałych przedsięwzięć.
Ecu-marketing
Każda minuta oszczędzona na jednym zamówieniu obsłużonym przez ErpBox to przy 120 zamówieniach 2 godziny więcej na rozwój firmy i zwiększenie sprzedaży.
Jakwylaczyccookie
Korzystanie z nowoczesnej platformy do obsługi sprzedaży ErpBox to danie własnemu biznesowi szansy na pełniejszy rozwój.
Szumski
Dzięki tej sprytnej pomocy własny biznes ma szansę przybrać kształt projektu tworzonego z pasją: o czym marzył przecież sam przedsiębiorca, przygotowując swój biznesplan.
Enadawca
Pełna automatyzacja procesu nadawania i wysyłania paczek do klientów to znaczne usprawnienie realizacji zamówień, a nade wszystko – sposób na uniknięcie błędów.
Biznes-Time.pl
Manager Aukcji Allegro w ErpBox to rozwiązanie nowoczesne i intuicyjne, dlatego jest dla e-sprzedawców tym, czego potrzebują aby nie tylko sprzedawać na Allegro, ale i sprzedawać coraz więcej.