GRUPA WEB-COM
ul.Tęczowa 2 b 43-340 Kozy

Napisali o nas

Biznes World
To rodzaj oprogramowania, które zabiera z barków właściciela sklepu i koordynatora sprzedaży wiele niepotrzebnych ciężarów.
Portal medialny
ErpBox to rozwiązanie na miarę XXI wieku – kompleksowo pochodzi do tematu efektywnej obsługi sklepu w dynamicznej branży eCommerce.
E-biznes
Obsługa z udziałem tej platformy jest szybka, wygodna i bezpieczna – do czego przyczyniają się jej wielorakie możliwości.
Finansinfo
Platforma ErpBox jawi się jako rewolucyjne rozwiązanie, znacząco ułatwiające podejmowanie śmiałych przedsięwzięć.
Ecu-marketing
Każda minuta oszczędzona na jednym zamówieniu obsłużonym przez ErpBox to przy 120 zamówieniach 2 godziny więcej na rozwój firmy i zwiększenie sprzedaży.
Jakwylaczyccookie
Korzystanie z nowoczesnej platformy do obsługi sprzedaży ErpBox to danie własnemu biznesowi szansy na pełniejszy rozwój.
Szumski
Dzięki tej sprytnej pomocy własny biznes ma szansę przybrać kształt projektu tworzonego z pasją: o czym marzył przecież sam przedsiębiorca, przygotowując swój biznesplan.
Enadawca
Pełna automatyzacja procesu nadawania i wysyłania paczek do klientów to znaczne usprawnienie realizacji zamówień, a nade wszystko – sposób na uniknięcie błędów.
Biznes-Time.pl
Manager Aukcji Allegro w ErpBox to rozwiązanie nowoczesne i intuicyjne, dlatego jest dla e-sprzedawców tym, czego potrzebują aby nie tylko sprzedawać na Allegro, ale i sprzedawać coraz więcej.
Mój-biznes
Polscy przedsiębiorcy mogą sięgnąć po narzędzia oferowane przez ErpBox – i z ich pomocą bardzo skutecznie zarządzać witryną, która ma swój profil na światowym portalu sprzedażowym.
24hours-news
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i technologicznie rozbudowanych rozwiązań, takich jak innowacyjna platforma do zarządzania sprzedażą internetową ErpBox, oszczędzamy nie tylko finanse, ale także (...) czas.
LBQ - magazyn ludzi sukcesu
Jest to bardzo wszechstronne i uniwersalne narzędzie, które w rękach zdeterminowanego przedsiębiorcy pozwala szybko wybić się na rynku, nawet w tak konkurencyjnym środowisku, jak Allegro.
PowerBalance Polska
Intuicyjna obsługa programu i estetyczne uszeregowanie ważnych informacji w jednym miejscu umożliwiają profesjonalną obsługę każdego klienta.
Benefix.com.pl
Integracja ErpBox z kanałem sprzedaży Amazon to gwarancja dobrej organizacji, oszczędności czasu oraz zwiększenia możliwości sprzedażowych.
CarpatiaBiznes
ErpBox to system, który sam pilnuje cen, zmienia je na wszystkich kontach, sam pilnuje stanów i czasów wysyłki. Robi to wszystko, a Ty musisz tylko wystawić aukcje – reszta dzieje się już sama.
Inqbator.pl
Z pomocą platformy ErpBox, na wszystkich posiadanych kontach Allegro, wysoka trafność ofert jest dostępna na wyciągnięcie ręki, właściwie bez wysiłku!