GRUPA WEB-COM
ul.Tęczowa 2 b 43-340 Kozy

Korzyści

Obniżenie kosztów

Każda firma może wprowadzić znaczące oszczędności automatyzując wszelkie procesy i skracając czas potrzebny na obsługę jednego zamówienia - od jego wpłynięcia, aż do zapakowania i wysłania. Tym bardziej, że każdy użytkownik naszego systemu już w standardzie może liczyć na wysoką wydajność i ponadprzeciętną szybkość działania, z naciskiem na aktualizację zamówień i stanów magazynowych.

Obniżenie kosztów z ErpBox to realna korzyść pod wieloma względami. Skracając obsługę zamówienia o 3 minuty mając 60 zamówień oszczędzamy 180 minut – aż 3 godziny czasu pracowników! To czas, który mogą poświęcić na rozwój firmy, a nie zadania którymi kompleksowo zajmie się w tym czasie ErpBox (biuro obsługi, magazyn, księgowość i więcej). Dokłada się do tego wspomniana powyżej szybka aktualizacja danych (zamówień, stanów magazynowych i statusów przesyłek) - mająca miejsce w naszym systemie co 5-10 minut. Dodatkowo jest całkowicie automatyczna, co pozwala na większą kontrolę i co za tym idzie - łatwiejsze i szybsze zarządzanie sprzedażą.

Dodatkowo automatyzując wystawianie aukcji oraz całą sprzedaż internetową oszczędzamy kolejne minuty i godziny. Platforma ErpBox może pomóż w skróceniu czasu od 1 minuty do kilkunastu - dla jednego zamówienia, co w przeliczeniu na stawkę godzinową tworzy naprawdę spore oszczędności. Ponadto, platforma ErpBox pracuje 24 godziny 7 dni w tygodniu, nie wymaga urlopów, nadgodzin, premii oraz innych dodatków. Te zalety mówią same za siebie.

Zwiększenie sprzedaży

ErpBox daje e-przedsiębiorcom nowe możliwości, dzięki którym można szybciej, sprawniej wystawiać i zarządzać aukcjami na Allegro, eBay czy Amazonie. To łatwy sposób na zapanowanie nad znacznie większą ilością aukcji czy ofert w sklepach internetowych, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży.

Oszczędności wynikające z skrócenia czasu obsługi zamówienia pozwalają nad rozwój firmy: dokładniejszą analizę rynku, czy uruchomienie nowych kanałów. To wszystko przyniesie zwiększenie ilości zamówień i obrotów firmy i to bez wydawania dodatkowych środków.

Dodatkową korzyścią automatyzacji z ErpBox jest większa dbałość o klienta - co poprawia wizerunek firmy w internecie, który także ma wpływ na sprzedaż i zaufanie klientów.

Rozwój, nowe możliwości

Platforma ErpBox to nie tylko obniżanie kosztów, zwiększanie sprzedaży na obecnych kanałach, ale także nowe możliwości i dostęp do kolejnych kanałów sprzedaży w Europie.

Obsługujemy znane portale aukcyjne, takie jak Allegro.pl czy Amazon, lecz to zaledwie ułamek naszej oferty. ErpBox to także integracja z eBay.co.uk, eBay.de, eBay.it, eBay.fr, eBay.es oraz wieloma innymi gigantami sprzedaży internetowej. Nasza oferta dotyczy również serwisu Amazon, który posiada obiecujące możliwości sprzedaży i współpracy – przez co w wielu krajach jest dominującym kanałem sprzedaży online.

Rozwój firmy musi iść zawsze w parze z umiejętnym zarządzaniem sprzedażą, w przeciwnym razie może negatywnie wpłynąć na jakość obsługi klientów – zaczynając od czasu realizacji zamówień, przez komunikację z klientem, aż po dostępność towarów na platformach. Pamiętając o tym, jak łatwo można zaszkodzić reputacji i równocześnie jak trudnym zadaniem jest przywrócenie renomy firmie, warto uwzględnić w swoich planach możliwości naszej platformy. ErpBox to rozwiązanie pozwalające na szybszy rozwój firmy i większy zysk bez obaw o skuteczną obsługę klientów, nawet na tak licznych kanałach sprzedaży.

Innowacja i wygoda

ErpBox to nowoczesna platforma do zarządzania sprzedażą internetową. Wyróżnia się znakomitym dopasowaniem dedykowanych rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Co więcej, system jest nieustannie wzbogacany o nowe moduły, a ten ciągły jego rozwój będzie w bezpośredni sposób przekładał się na większe możliwości dla firm z niego korzystających.

Z pomocą innowacyjnego systemu ErpBox można zarządzać całą sprzedażą internetową w jednym miejscu: szybko, wygodnie, bezpiecznie. To propozycja dla firm kierujących swoją ofertę zarówno na rynek polski, jak i europejski.

Efektywność i bezpieczeństwo

ErpBox stanowi kompleksową odpowiedź na potrzebę efektywnej obsługi sklepu osadzonego w dynamicznej branży eCommerce.

Modułowa budowa platformy umożliwiająca zwiększanie jej funkcjonalności wraz z rosnącymi potrzebami firmy, jak również automatyzacja wielu działań to nie tylko nowoczesny sposób na bardziej efektywną sprzedaż online, ale także obniżenie kosztów obsługi wielu związanych z nią procesów. Ponadto, ErpBox gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa (szyfrowanie SSL) oraz niezawodność i szybkość działania zapewnioną przez serwery zlokalizowane w jednej z największych polskich serwerowni.

Wiedza i doświadczenie

System ErpBox powstał na solidnej podstawie ponad 17- letniego doświadczenia w sprzedaży online (sklepy, platformy aukcyjne, sprzedaż stacjonarna, telefoniczna, Amazon) oraz w budowie systemów (CRM, ERP i B2B).

Zdobyta wiedza pozwoliła nam na stworzenie niezawodnej platformy, którą to będziemy nieustannie doskonalić dopasowując ją tym samym do aktualnych potrzeb i nadchodzących trendów na rynku eCommerce. Z nami jesteś zawsze do przodu!