GRUPA WEB-COM
ul.Tęczowa 2 b 43-340 Kozy

Firma

Kim jesteśmy?

WEB COM Group to nie tylko firma. To przede wszystkim zespół specjalistów w branży eCommerce zgodnie patrzących w kierunku nowych możliwości rozwoju w e-biznesie i dzielenia się zdobytą wiedzą i pomysłami zarówno ze stałymi, jak i nowymi Klientami. 18 lat doświadczenia w tej dynamicznej branży w połączeniu z niezmiennym zaangażowaniem w każdy projekt daje namacalne rezultaty: szerokie grono zadowolonych klientów, profesjonalną ofertę i innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie prezentowana platforma do sprzedaży internetowej ErpBox. Jednak to nie wszystko – posiadamy także bogate doświadczenie w handlu na licznych platformach internetowych, a jako firma Web-Com zrealizowaliśmy również ogromną ilość wdrożeń platform b2b. Aktywnie działamy także ze sprzedażą w serwisach Allegro, Amazon czy eBay, a setki tysięcy pozytywnych opinii kierowanych pod nasz adres to najlepszy dowód na to, iż wiemy co robimy i robimy to najlepiej jak potrafimy.

  Co robimy?

  Dzięki zdobytemu doświadczeniu w handlu internetowym i bezustannemu śledzeniu światowych trendów wiemy najlepiej, jakich ulepszeń i narzędzi trzeba dzisiejszemu e-przedsiębiorcy dla jeszcze skuteczniejszej sprzedaży. Na kanwie tego powstało nasza autorskie rozwiązanie multichannel.

  diagram

  Zatem odpowiadając na pytanie co dokładnie robimy: poprzez stworzoną platformę zapewniamy skuteczną obsługę sprzedaży, pełną automatyzację procesów i obniżenie całościowych kosztów każdego z ich etapów. Naszym celem było to, by każdy krok ścieżki zakupowej był możliwie jak najprostszy i najbardziej wygodny zarówno dla sprzedawcy, jak i klienta. Udało się nam to osiągnąć, ale mimo wszystko nie osiadamy na laurach, lecz bezustannie pracujemy nad tym, by platforma ErpBox z każdym dniem stawała się jeszcze lepszym wsparciem w e-biznesie.

  Miło nam poinformować, że  od 2021 roku podjęliśmy współpracę z Shoper - liderem wśród dostawców  oprogramowania dla sprzedawców internetowych w Polsce. Działając w  oparciu o takie same wartości i nastawieni na wspólne cele będziemy  prężnie rozwijać e-commerce przyszłości, tworząc przyjazne środowisko  sprzedaży online dla polskich przedsiębiorców, równocześnie dążąc do  integracji z najpopularniejszymi platformami sklepów internetowych w  Europie Środkowo-Wschodniej. Współpraca ErpBox z Shoper to połączenie wiedzy, sił i umiejętności najlepszych ekspertów ze środowiska e-handlu, co owocuje innowacyjnymi rozwiązaniami spełniającymi oczekiwania nawet najbardziej wymagających e-sprzedawców. Zachęcamy do śledzenia kierunku rozwoju powstałego partnerstwa i wykorzystania jego potencjału dla swoich celów sprzedażowych.

  Co nas wyróżnia?

  NOWOCZESNOŚĆ

  wykorzystanie potencjału technologii

  KREATYWNOŚĆ

  niezszablonowe myślenie specjalistów

  PRESTIŻ

  uznanie w branży, liczne nagrody

  Działamy dzisiaj – myśląc o jutrze. Nie ma u nas miejsca na oglądanie się wstecz, bowiem działamy w branży, która rozwija się z prędkością światła. Całe szczęście równie szybko rodzą się w naszej firmie kreatywne pomysły i rozwiązania, których namacalne efekty widać w naszej profesjonalnej ofercie. Wysiłek i pasję, jakie wkładamy w to, co czym się zajmujemy został doceniony nie tylko świetnymi wynikami i dynamicznym rozwojem firmy, ale też licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

  Firma powstała w 2003 r jako F.H.U. WEB-COM , a wraz z rozwojem przekształciła się w ASPORT GROUP Sp. z o.o. Sp.k. aktualnie - dla wygody naszych Klientów i dalszego rozwoju w WEB-COM GROUP Sp. z o.o. Chcemy byś o tym wiedział i miał pewność, że do skorzystania z oferty zaprasza Cię prestiżowa spółka, a nade wszystko zespół specjalistów, na których można polegać.